Şahan Gökbakar, Emin Bayram için Galatasaray’a teklif yaptı: Böyle bir oyuncuyu bu koşullarla kaçırmak istemem

Galatasaray’da Emin Bayram‘ın 2,5 milyon euro karşılığı Belçika ligi ekiplerinden Westerlo’ya transfer olacağı iddiası, sosyal medyada büyük tepki çekti. Konuyla ilgili birçok taraftar yönetimi eleştirirken bir paylaşım da sanatçı Şahan Gökbakar‘dan geldi. Galatasaray’a Emin Bayram için 2,6 milyon euro teklif eden Gökbakar, “2.6m euro ve bir sonraki transferinden %51 pay teklif ediyorum.Böyle bir oyuncuyu bu koşullarla kaçırmak istemem” dedi.

Galatasaray’dan Belçika ekibi Westerlo’ya transferi gündemde olan Emin Bayram’la ilgili taraftarlardan yönetime gelen eleştirilere Şahan Gökbakar da katıldı. Gökbakar paylaşımında şunları kaydetti:

“2.6m euro ve bir sonraki transferinden %51 pay teklif ediyorum.Böyle bir oyuncuyu bu koşullarla kaçırmak istemem Ayrıca kısmet olur da anlaşırsak, oyuncuyu yine Galatasaray’a bedelsiz kiralamayı taahhüt ediyorum” 

Yönetimden açıklama geldi

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu, genç savunma oyuncuları Emin Bayram’a gelen transfer teklifinin değerlendirme aşamasında olduğunu söyledi.

Emin için kendilerine bir teklif geldiğini aktaran İbrahim Hatipoğlu, “Emin Bayram’ın transferiyle ilgili bir anlaşma söz konusu değil. Gelen bir teklif var. Bununla ilgili görüşmeler devam ediyor. Kamuoyunda telaffuz edilen rakamlar doğru değil. Şu an herhangi bir rakam veya şart üzerinde anlaşma yok. Emin ve Galatasaray’ın menfaatleri doğrultusunda değerlendirme yapacağız. Emin, altyapımızdan yetişen ve bizim için değerli bir oyuncu. Şu an için imzalanan bir anlaşma bulunmuyor” ifadelerini kullandı.

Galatasaray altyapısından yetişen stoper Emin Bayram, geçen sezon Belçika Jupiler Pro Lig’de Westerlo formasıyla 23 maça çıktı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir