Nvidia GeForce 556.12 sürücüleri yayınlandı: İşte detaylar

NVIDIA, bugün GeForce Game Ready sürücülerinin en son sürümünü resmen yayınladı. 556.12 WHQL sürümü, piyasaya yeni çıkan oyunlara getirdiği ilk gün opimizasyonlarının yanı sıra, ışın izleme (RTX) desteği, DLSS 3.5 ve ışın yeniden yapılandırma (Ray Reconstruction) desteği içeriyor.

Yayınlanan bu yeni sürücüler, yeni nesil teknolojileri yeni oyunlara entegre etmenin yanı sıra, birçok hata düzeltmesi ve sorunların giderilmesini de içeriyor.

Nvidia, yeni sürücülerle DLSS desteğini genişletiyor

Nvidia GeForce 556.12 WHQL Game Ready sürücüleriyle birlikte düzeltilen hataların başında, The Las of Us Part 1 oyuncularının yaşadığı bellek yetersizliği hatası yer alıyor. Bununla birlikte Halo Infinite oyununun yükleme ekranında oyunun bir anda çökmesi ve Valorant’ta ekran kartı sürücüsü kaynaklı yüksek ping alınması gibi problemler de giderilmiş durumda.

Yeni gelen sürücülerle birlikte, GeForce Experience için optimal ayarlar sunabilen yeni oyunlar eklendi. Buna göre Bodycam, EA Sports F1 24, Pax Dei ve Soulmask gibi yeni yapımlar listeye eklendi. Bu oyunları tek tıkla sisteminiz için opitmal ayarlara çekebileceksiniz.

Nvidia tarafından yayınlanan sürücüler, RTX 40, RTX 30 ve RTX 20 serisiyle birlikte, GeForce 16, GeForce 10, GeForce 900 ve GeForce 700 serilerini destekliyor. Yayınlanan en son Nvidia sürücülerini indirmek ve kurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizler yayınlanan 556.12 numaralı sürücüler hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve elde ettiğiniz performans artışına ait bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir